Hakkımızda

Hidrolik Hortum vana valf ve Pnömatik ürünler hizmeti veren Toprak Hortum; 2015 Yılında kurulmuş olup sizlere sürekli ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendini geliştirmektedir. Bursa Yıldırım ilçesi Otosansit Sanayi Merkezi E1 blokta bulunan firmamızda;
Bursa hidrolik devre boruları satışı, bursa galvaniz malzeme çeşitleri, bursa paslanmaz hidrolik boru kelepçeleri, bursa akaryakıt hortumları satışı, akaryakıt hortumları satışı, bursa yıldırım ilaçlama hortumları, bursa bezli su hortumları, bursa hidrolik hortum presleme, hidrolik pnömatik hortumlar ve tamir hizmeti verilmektedir.

Konusunda tecrübeli borulama teknisyenlerimiz ile makinanızın veya işletmenizin ihtiyacı olan tesisat uygulama ile yapılmaktadır. Müşteri ihtiyacını ve memnuniyetini, ticari ahlak çerçevesinde sürdürmek amacıyla ticari hayatına başlayan Toprak Hortum; sürekli üretken, hitap ettiği kurum ve kuruluşlarla olan iş birliğini güçlendirmek, ihtiyaca uygun ürünleri etkin bir şekilde karşılayarak müşterilerine hizmet vermek firmamızın ön hedefleridir.

Ana amacımız , Sektörde öncü, kalitede ilk akla gelen, ülkede ve dünyada güven veren örnek ve saygın olan bir kurum olmak. Kitlemizin ihtiyaç ve beklentilerine etkin ve ekonomik yönden çözümler bulup, ekibimizle müşteri memnuniyetini sağlayarak çözüm merkezi olmaktır.